Крем-бальзам від бородавок і папілом

Healer Cosmetics
ХК-0031
24,00
грн.

За призначенням: При захворюваннях шкіри

lwh: 10x65x95 mm

Weight: 10 g

ОПИС
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
СКЛАД

ОПИС

Крем-бальзам створений виключно із натуральних компонентів екстрактів та масел лікарських рослин. Цех засіб допоможе бажаючим позбутися від неприроднього вірусного ураження шкіри папіломів та бородавок. Посилює активність клітин базального шару епітелію. Руйнує білкову оболонку і нейтралізує вірус папіломи людини дією компонентів, які запобігають поширенню інфекції. Ефірне масло чайного дерева є потужним натуральним противірусним засобом. Комплекс діючих речовин часнику, подорожника, кульбаби і календули має сильну бактерицидну, бактеріостатичну і дезинфікуючу дію, знищуючи вірусні клітини і обмежуючи їх розмноження. Чистотіл очищає шкіру, не сприймаючи уражені тканини завдяки своїм властивостям, алое і молочай сприяє зростанню здорових клітин. За допомогою натуральної основи компоненти швидко проникають всередину тканин і надають ефективну лікувальну дію.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Наносити на уражену ділянку шкіри декілька разів на день, рекомендовано заклеювати бактерицидним пластиром для більш тривалого ефекту. Використовувати до повного випадіння бородавок не менше семи днів.

СКЛАД

Масло ефірне чайного дерева, екстракти чистотіла, часника, кульбаби, алое, молочая та календули, віск бджолиний, ланолін, вазелін.
Click to order
Total: 
Ваше ім’я та фамілія *
Ваш Email *
Ваш телефон *
Спосіб доставки *
Місто *
Номер відділення або адреса доставки *
Payment method