Healer Cosmetics
Перейти к поиску товаров
Перейти до пошуку товарiв
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Прийом замовлень на сайті:
24/7 (цілодобово)
Пошук
Меню
Healer Cosmetics
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Viber, Telegram:
Click to order

Балет™ — каталог товарів

Балет — купити на офіційному сайті
Торгова марка Балет - одна зі своїх торгових марок компанії Хелер Косметікс. Хелер Косметікс – український виробник доглядової та лікувальної косметики на основі природних компонентів. Така косметика не містить шкідливих речовин, сульфатів та парабенів, тому вона безпечна та не шкодить нашому здоров'ю. Натуральна формула включає екстракти і настої лікарських трав, ефірні олії, вітаміни і мінерали. Завдяки такому складу засоби Хелер Косметікс мають чудовий доглядовий та лікувальний ефект. Вся продукція має усі відповідні сертифікати якості.

Тональний крем Балет

Тональний крем Балет – перевірений часом продукт. Він чудово демонструє місію Хелер Косметікс – зламати стереотип «дорого = якісно». Тональний крем має натуральний склад: лецитин в основі це природний антиоксидант, який живить і зволожує шкіру, а також провідник вітамінів та діючих речовин. Масло ши та масло оливи багаті на вітаміни та мінерали, вони чудово тонізують і зволожують шкіру, активно борються зі зморшками та запобігають їх появі. Ці масла не забивають пори і підходять як для сухої, так і для проблемної шкіри, схильної до жирності. Тональний крем Балет має високу пігментацію та щільне покриття, що дозволяє приховати наявні недоліки, почервоніння та синці під очима. У комбінації з улюбленим кремом для догляду вийде легкий ВВ-крем, що добре вирівнює тон обличчя, і який протримається на шкірі весь день при необхідності.

Купити та дізнатися відгуки про тональний крем Балет можна на офіційному сайті Хелер Косметікс, а також на сторінках наших офіційних партнерів.