Healer Cosmetics
Перейти к поиску товаров
Перейти до пошуку товарiв
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Прийом замовлень на сайті:
24/7 (цілодобово)
Пошук
Меню
Healer Cosmetics
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Viber, Telegram:
Click to order

Лікувальна органічна косметика

Що таке лікувальна органічна косметика?
Турбота про здоров'я полягає в щоденних непомітних діях, спрямованих на те, щоб наш організм не відчував потреби в поживних елементах, вітамінах і мінералах і був захищений від шкідливого впливу навколишнього середовища. Увага до таких дрібниць, як кількість випитої за день води і що ми з'їли на сніданок - це запорука хорошого самопочуття і здорового організму. Так само і увага до складу крему, яким Ви користуєтеся щодня, - це турбота про себе та своє здоров'я.

Так все більше людей звертають увагу на органічну косметику, на природні компоненти, які не шкодять здоров'ю. Органічна косметика - це косметика, що складається з натуральних інгредієнтів не менше ніж на 95%, вона не містить консервантів, продуктів нафтопереробки, хімічних барвників, силіконів та парабенів. Це поняття можна порівняти з еко косметикою. Різниця полягає в тому, що поняття еко косметика можна розглянути трохи ширше, щоб бути «еко» виробництво косметики має бути чистим, не забруднювати довкілля, не тестуватися на тваринах і не містити речовин тваринного походження.

Ще є поняття лікувальної косметики. Лікувальна косметика ця та, до складу якої входять лікарські засоби. Вона несе не тільки косметичний ефект, такий як очищення, зволоження та харчування, а допомагає також боротися з різними проблемами та захворюваннями. Так, наприклад, лікувальна косметика для обличчя допомагає ефективно боротися з різними особливостями шкіри, такі як акне, постакне, купероз і розацея, шрами, пігментні плями, лущення та роздратування, камедони і т.д. Лікувальна косметика для проблемної шкіри з природними компонентами та безпечним складом діє м'яко, допомагаючи впоратися з проблемами та повернути шкірі здоровий вигляд.

Магазин органічної косметики Healer Cosmetics пропонує разом дбати про здоров'я, безпеку та навколишнє середовище. Всі товари та інгредієнти косметики натуральні та сертифіковані. Купити органічну косметику можна не лише на нашому сайті, а й у наших магазинів-партнерів, кількість яких зростає з кожним днем. Ми дуже раді, що є така можливість показати, що якісна турбота про здоров'я є доступною кожному, і купити лікувальну косметику можна не лише за великі гроші.