Healer Cosmetics
Перейти к поиску товаров
Перейти до пошуку товарiв
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Прийом замовлень на сайті:
24/7 (цілодобово)
Пошук
Меню
Healer Cosmetics
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Viber, Telegram:
Click to order

Healer Cosmetics™ — каталог товарів

Healer Cosmetics — купити на офіційному сайті
Healer Cosmetics – власна торгова марка українського виробника лікувальної та профілактичної косметики Healer Cosmetics. Місія виробника – оздоровлення нації. Косметика Healer складається з натуральних компонентів, лікувальні властивості яких відомі вже багато сотень років. У виготовленні використовуються екстракти лікувальних рослин, настої трав, ефірні олії, мінеральні речовини та вітаміни. Нові технології дозволяють отримати максимум корисних речовин за невеликі гроші, що дає можливість кожному отримати необхідний ефект без великих витрат.

Серед косметики Healer є засоби для догляду за обличчям та тілом, лікувальні та профілактичні мазі та бальзами широкого спектру дії, засоби для дітей та засоби специфічного призначення. Серед лікувальних засобів можна знайти широкий вибір розв'язків різних захворювань. Відгуки покупців відзначають хорошу дію бальзамів Healer Cosmetics, таких як, наприклад, гель-бальзам Суставіт. Природні компоненти прискорюють процеси регенерації, поновлюють функції пошкоджених ділянок тіла.

Торгова марка має широкий асортимент доглядової косметики, яка не містить шкідливих речовин, не викликає алергії. Є як і натуральні креми для повсякденного догляду, збагачені природними компонентами, так і спеціальна косметика для усунення певних проблем зі шкірою, таких як купероз, варикоз, псоріаз, роздратування, підвищена пітливість і т.д.

Вся продукція відповідає стандартам якості та має всі необхідні сертифікати. Придбати Healer Cosmetics можна не тільки тут на офіційному веб-сайті, та й у наших магазинів-партнерів.