Healer Cosmetics
Перейти к поиску товаров
Перейти до пошуку товарiв
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Прийом замовлень на сайті:
24/7 (цілодобово)
Пошук
Меню
Healer Cosmetics
Facebook
Instagram
Telegram
Viber
Viber, Telegram:
Click to order

Народний цілитель™ — каталог товарів

Народний цілитель — купити на офіційному сайті
Народний цілитель – офіційний бренд української компанії-виробника Healer Cosmetics. Виробник спеціалізується на натуральній лікувальній та профілактичній косметиці. Народний цілитель - результат спілки нових технологій і сили природи, що дарує нам цілющі властивості. Кошти не містять шкідливих речовин, у складі лише натуральні рослинні та тваринні компоненти, екстракти цілющих трав, ефірні олії, мінерали та вітаміни. Завдяки цьому кожен може знайти для себе ефективний та недорогий засіб, ціни доступні кожному.

Серед широкого асортименту засобів ТМ Народний цілитель можна знайти вирішення найрізноманітніших проблем, починаючи з проблем зі шкірою, закінчуючи хронічними захворюваннями. Найпоширенішими проблемами шкіри, з якими можуть допомогти цілющі трави, є вугрова сити, подразнення, купероз, сухість шкіри, псоріаз, натоптиші, мозолі, шрами та розтяжки, рани, опіки та пролежні. Серед натуральних лікувальних бальзамів можна знайти ефективні засоби для лікування варикозу, артриту, радикуліту, остеохондрозу, артрозу, ревматизму, травм та розтягувань. Є також рослинні спреї для лікування нежитю, гаймориту, кашлю та противірусні мазі при застуді та бронхіті. Відгуки покупців відзначають ефективність та приємний природний аромат лікувальної косметики ТМ Народний цілитель.

Компанія Healer Cosmetics відкрита до співпраці та рада запропонувати купити продукцію ТМ Народний цілитель оптом за вигідними цінами, надати все необхідне обладнання для викладання товарів на вітрини та інші супутні товари.